animator ~ director ~ 2D compositor

tel: +420 736 667 078

personal web: behance portfolio

email: tomas.chabrus.hajek@gmail.com

 

 

Jak jsi se dostal ke Got Neighbours?

Nepamatuju, ale myslím, že v tom mám taky prsty. Rozhodně to bylo na bytě na Bertramce, kde nás bydlelo pět současných členů. Možná to začalo jenom díky Karlu Gottovi, chtěli jsme toho sousedství nějak komerčně využít.

Co děláš kromě toho, že jsi členem Got Neighbours (práce, volný čas)?

Animátor, 2D kompozitor, zahradník, režisér a příležitostný DJ, ale asi nejvíc stěhovák. Máme totiž s předsedou dodávku.

Myslíš, že má GN svoje místo pod sluncem?

Určitě. Všechny pozitivní vibrace mají a Got Neighbours je určitě pozitivní sdružení.

Co tě naučilo členství v Got Neighbours? Pokud vůbec něco.

Nevím, jestli něco naučilo, ale dost se člověk o ostatních členech dozví, jak pracují ve skupině. Jo, možná jsem se naučil přemýšlet víc v týmu. Taky organizační schopnost se mi dost zlepšila. Děláme celkem velké výstavy, kde je třeba i třicet vystavujících, tak to chce fištróna.

Čemu dalšímu by se mělo podle tebe sdružení do budoucna věnovat?

Pokračovat v tom, co už dělá. Propojování lidí s cílem zábavy v podobě vernisáže, párty, atd. A až budu vědět, čemu by se mělo věnovat do budoucna, tak to navrhnu na schůzi.

Co tě na tom všem okolo vašeho spolku nejvíc baví (celkově, nebo jen momenty)?

Vernisáže, dernisáže a to mezi. Teď mluvím hlavně o výstavě v Krumlově, kam jsme jezdili jednou ročně vystavovat do staré prádelny. Člověk tam je osm dní a spí přímo v galerii. Je to intenzivní. Vlastně mám rád i to počáteční organizování. A pak, když je třeba někdo spokojený s tím, co vymyslíme. Pak pocit, že mám doma v knihovně vlastní dvě knížky komiksů.

Máš nějaký recept (klidně rychlovku) na život?

Asi nemám. Čeká mně ještě dlouhá cesta, abych znal všechny ingredience.